Szukasz miejsca na event?

Wynalezienie stali przyczyniło się do osiągnięcia wielu sukcesów, czy to na arenie wojennej czy naukowej. Bez tego komponentu nie odbyłaby się także rewolucja przemysłowa, której zawdzięczamy światowy postęp technologiczny. Stal jest także głównym elementem produkcyjnym w przypadku hali magazynowych, które dzięki myśleniu koncepcyjnemu stały się nie tylko powierzchniami do przechowywania sprzętu czy zwierząt, ale także świetnymi bazami do organizacji wydarzeń na skalę masową, a mowa tu o koncertach, wernisażach, targach i wszelkich innych eventach, na których spodziewamy się dużej ilości gości.

Co zyskujemy wynajmując hale?

  • Przede wszystkim wielkometrażową powierzchnię do dowolnego zagospodarowania. Dowolnego, ponieważ hale na wynajem są przygotowywane dla uniwersalnego najemcy, który bez problemy zorganizuje sobie przestrzeń do koncertu, targów mieszkaniowych czy ślubnych lub wernisażu artysty.
  • Odpowiednią powierzchnię na jednorazową imprezę, na którą zostało zaproszonych dużo ludzi. Hale stalowe mogą pomieścić nawet kilka tysięcy osób. Czy można wyobrazić sobie lepsze miejsce na zorganizowanie koncertu?
  • Nieograniczoną dowolność aranżacji i dostosowania hali pod względem dekoracji.
  • Stosunkową niską cenę za wynajem, dużo niższą niż w przypadku zawarcia umowy z lokalem.

Wesele w hali namiotowej

Coraz powszechniejsze stają się w naszym kraju przyjęcia weselne pod gołym niebem. Ze względu na wybryki, jakie potrafi nam wyrządzić polska pogoda, młode pary decydują się na hale namiotowe, pod których dachem ustawiano stoły z konsumpcją. Uszyte z białych lub kremowych materiałów, częściowo z przezroczystymi ścianami idealnie komponują się w ogrodach, parkach i ogólnie zielonych przestrzeniach. Obecnie kilka firm zajmuje się zawodowym przygotowaniem tego typu imprez, także poziom obsługi jest naprawdę wysoki.
wesele w namiocie