Jak wygląda demontaż hal magazynowych?

Do jednej z największych zalet hal stalowych należy zaliczyć jej mobilność. Każdą halę można przenieść i postawić w innym miejscu bez uszczerbku na wykorzystanych materiałach czy komponentach. Dzięki temu przedsiębiorca ma duże pole swobody i w przypadku przeniesienia biznesu do innej miejscowości czy po prostu lokalizacji może to uczynić wraz z własnym zapleczem magazynowym.

Demontaż hal magazynowych

Demontować można hale wykonane z plandeki, blachy, płyty warstwowej, wraz z podłogami.

Przeprowadzenie sprawnej operacji demontaż hal magazynowych najlepiej powierzyć firmie, która zajmowała się jej stawianiem. Po pierwsze w celu prawidłowego złożenia, a następnie ponownego złożenia konstrukcji potrzebna jest fachowa wiedza, znajomość produktu oraz dysponowanie profesjonalnym sprzętem – także ciężkim: w grę wchodzą dźwigi, podnośniki, rusztowania itd. Oczywiście zgrany zespół budowlańców jest tutaj nieocenionym wsparciem w wszelkich pracach. Pracownicy biorący udział w pracach obowiązkowo muszą być wyposażeni w odzież ochronna, kask oraz specjalne, budowlane obuwie. Orientacja przestrzenna oraz duża sprawność fizyczna w tych działaniach jest elementem obowiązkowym.

Co wchodzi w skład demontażu hali

W ramach demontażu hali można się spodziewać rozbiórki całej konstrukcji, zdjęcia plandek oraz wszelkich prac porządkowych na terenie obiektu. Poszczególne komponenty muszą być poukładane według ustalonego porządku, tak by ponowne postawienie hali nie sprawiło wielkiego kłopotu. Wykonawca powinien również zapewnić logistyczne zaplecze dla całego przedsięwzięcia oraz transport konstrukcji w wyznaczone miejsce.

panoramafirm.pl
panoramafirm.pl